Warto wybrać takie rozwiązanie. Nasza firma od wielu lat współpracuje z Chinami. Azjatyckie produkty są bardzo popularne. Wysoka jakość i niska cena są oczekiwane przez klientów. Doradzimy Państwu jakie produkty sprowadzić i jakie będą najlepsze. Możliwe jest sprowadzanie produktów w dowolnych ilościach i przez dowolny czas.

Na polskim rynku produktów bynajmniej nie brakuje. Obecnie sprowadzanie towarów z Chin to doskonały biznes. Znalezienie solidnego partnera biznesowego to nasza oferta dla wielu przedsiębiorstw. Produktami z Chin handlują małe i średnie firmy, duże także coraz częściej po nie sięgają. 

Produkty z Chin tworzą ofertę sklepu

Niejedna osoba o tym wie i szuka takich świetnych produktów, by móc spokojnie z nich korzystać na co dzień. Klientom przydają się towary, są one koniecznością oraz metodą na biznes – sprzedaż chińskich produktów daje bardzo dobre zarobki. Mamy doskonałe centrum logistyczne, a ono pozwala nam obsługiwać wszelkie transakcje na całym świecie. Możemy także magazynować towary, a także paczkować je oraz świadczyć wysyłkę kurierską.

Działamy bardzo solidnie i terminowo, co zadowala naszych klientów oraz współpracowników. Jesteśmy otwarci na nowości i propozycje. Dobrej klasy produkty to rzecz potrzebna oraz sprzedawana w wielu krajach świata.

Czy warto sprowadzać towary z Chin dla medycyny?

Zdecydowanie tak – produktów jest wiele, można sprowadzać zabawki, ubrania, obuwie i wiele innych rzeczy takich, jak produkty do szkoły, agd i elektronikę małą lub większą. Bez problemy znajdziemy też tańszy i droższy sprzęt medyczny i kosmetologiczny. Klienci mają wybór i kupują to, co najlepsze i godne uwagi. Dla każdego znajdzie się coś dobrego. Pożyteczne są produkty dobrej jakości, z gwarancją, a takie na rynku chińskim również są oferowane.

Sprowadzanie towaru z Chin (https://izntrade.com/sprowadzanie-towaru-z-chin/pomoc w imporcie) jest dobrym rozwiązaniem, daje zarobki i jest perspektywiczne – można wybrać doskonały asortyment i korzystać z niego przez długi czas. Produktów z Chin można sprowadzić wiele, jakość jest ważna, asortyment jest szeroki, ceny również są różnorodne. Chińskie firmy rozwijają się i proponują coraz więcej produktów, ich gama jest szeroka, a klienci mogą wybierać i przebierać.

Dlaczego import z Chin jest trudny?

Import z Chin jest dość skomplikowany, jeżeli jest przez nas realizowany po raz pierwszy. Mamy przecież prawo nie wiedzieć jak naliczyć cło, podatek VAT, jak przebiega odprawa celna, czy w jakim stopniu pomoże nam agencja celna. W kraju docelowym unii europejskiej czekają na nas różne dokumenty i formalności, o których nie możemy zapomnieć w przypadku importu z Chin.

Import towarów z Chin składa się z kilku etapów, jak choćby znalezienie dostawcy w Chinach, załadunek, transport morski lub transport lotniczy, rozładunek na miejscu, kontrola jakości itd. Widać więc, że nie do końca jest to proste i łatwe. Istnieje wiele pól, na których możemy popełnić kosztowne finalnie błędy. Dlatego właśnie jeśli nie jesteśmy pewni swoich sił i mamy obawy, że nie sprostamy realizacji zamówienia z kraju azjatyckiego warto zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy.

Istnieje wiele firm konsultingowych do których możemy zadzwonić po ofertę lub napisać na adres e mail. Możemy zapytać o interesujące nas rzeczy, jak choćby o cenę odprawy celnej, czy kontroli jakości towaru. Tego typu firmy działają kompleksowo i maja bardzo zróżnicowane i szerokie oferty. Pomagają przy imporcie z Chin w sposób bardzo elastyczny i dopasowują się do oczekiwań klienta. Może to być na przykład pomoc jedynie w odprawie celnej, czy naliczeniu vat, ale możliwości jest dużo więcej.

Czasem warto skorzystać z usług firm konsultingowych. Można dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu, nerwów i jak się może okazać również pieniędzy.

Jeśli chodzi jednak o import towarów na własny użytek, o małej wartości może warto spróbować tej profesji samodzielnie.

Mapa strony