Na reklamę naszych biznesów każdego roku wydajemy setki tysięcy złotych. Często jednak zapominamy, że pokazywanie się w social mediach, telewizji, czy internecie to jeszcze nie wszystko. Równie ważny jest wygląd naszego biura – to właśnie jest pierwsza wizytówka firmy. Nie tylko dla potencjalnych klientów, ale i pracowników. Jeśli chcemy o nie zadbać będziemy potrzebowali nie tylko firmy, która zajmie się jego wnętrzem. My zajmiemy się zewnętrznym wyglądem Twojego biura. Wykonując prace na wysokościach umyjemy szyby, czy wyczyścimy elewacje nawet kilkudziesięciometrowych budynków.

Prace na wysokościach Poznań – mycie okien

Już ponad 15 lat świadczymy usługi alpinistyczne dla polskiego biznesu. Zdobyliśmy dzięki temu doświadczenie i niezbędna wiedzę, aby coraz lepiej wykonywać swoje zadania. To my jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy metodę RSW system, która gwarantuje krystaliczne czyste powierzchnie.

Dodatkowo za pomocą 18 metrowych szczotek czyścimy okna w sposób całkowicie bezpieczny, wykluczający możliwości powstania jakichkolwiek rys, czy innych uszkodzeń. Możemy zaświadczyć, że wypracowane przez nas techniki mycia są skuteczne i usuną każde zabrudzenie. Równie ważne jest to, że prace na wysokości wykonujemy w przemyślany sposób, z zachowaniem środków bezpieczeństwa, tak aby nie zakłócić funkcjonowania Twojego biura.

Czyszczenie elewacji

Okna to jednak nie wszystko jeśli chodzi o prace na wysokościach Poznań (sprawdź szczegóły) – na elewacjach pojawiają się zabrudzenia, które zdecydowanie trudniej usunąć. Nie jest to jednak dla nas żadną przeszkodą. Mimo pracy na dużych wysokościach używamy profesjonalnych myjek ciśnieniowych, a także innego niezbędnego sprzętu.

Korzystamy z różnych, nowoczesnych środków, które nie tylko pozbędą się zanieczyszczeń, ale także odkażą powierzchnię, pozbywając się jednocześnie wszelkiego rodzaju grzybów i bakterii. Zapewnia to nie tylko estetyczny wygląd całej elewacji, ale także spokój i dobre samopoczucie klientów i pracowników.

Wykonujemy także inne prace na wysokości w mieście Poznań i innych miastach w całym kraju. Jeśli masz jakieś pytania, lub specjalne wymagania – zadzwoń, a postaramy się spełnić Twoje oczekiwania. Pamiętaj, czyste biuro jest najlepszą wizytówką Twojej firmy.

Mapa strony