Szukasz niezawodnej spacerówki dla twojego dziecka?  Jeśli tak to z całą pewnością docenisz wózek Oyster 3Ten model jest nieco większy niż jego poprzednicy, ale tylko rozłożony. Jeśli zachodzi potrzeba jego złożenia to staje się bardzo kompaktowy i zajmuje naprawdę niedużą powierzchnię. Ten wózek spacerowy do 22kgwyposażony jest w koła o turbinowej konstrukcji oraz specjalny wysuwany uchwyt, który ułatwia jego przenoszenie.

Dlaczego warto zdecydować się na wózek Oyster 3?

Wózek Oyster 3 posiada szereg zalet. Przede wszystkim jest bardzo, bardzo wszechstronny. Posiada on siedzisko, które można bardzo łatwo wypiąć i zamontować ponownie przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Dodatkową zaletą jest fakt, że ten wózek spacerowy do 22kg można szybko złożyć z zamontowanym siedziskiem i to nie zależnie od tego, w którą stronę jest ono zwrócone.

Ponieważ siedzisko w jakie jest wyposażony wózek można rozłożyć na płasko, będzie się on nadawał już dla najmłodszych dzieci. Co ważne wózki te są bardzo bezpieczne. Standardowo są wyposażone w 5-punktową uprząż  bezpieczeństwa. Poza tym ten model posiada także budkę słoneczną zapewniającą ochronę przed promieniowaniem UV czy siatkę wentylacyjną,

Wózek spacerowy do 22kg – Co jeszcze przemawia za zakupem?

Wózek Oyster 3 to przede wszystkim eleganckie wzornictwo. Całość została starannie wykonana. Przy czym część elementów jest wykańczania ręcznie. Wózek spacerowy do 22kg jest lekki i pozwala się bardzo łatwo i płynnie prowadzić. Wynika to z faktu, że wózek ten posiada sporej wielkości koła o turbinowej konstrukcji oraz miękkie zawieszenie. Rozwiązania te sprawiają, że świetnie nadaje się on do jazdy po każdym terenie.

Bardzo dużą zaletą jest fakt, że rośnie on razem z dzieckiem. Wyposażony jest w przyciski, które umożliwiają rodzicom regulację wysokości budki czy uprzęży. Jest to zdecydowanie przydatne rozwiązanie. Dodatkowo zawiera także przydatny dla rodziców koszyk na zakupy czy regulację podnóżka. Jak widać nie tylko dziecko, ale również rodzic będzie miał pełen komfort z jego użytkowania.

Więcej informacji o modelu znajdziesz tu: https://markowewozki.pl/oyster-3/

Mapa strony