Otulacze pozwalają dzieciom na spanie w naturalnej pozycji, czyli z rączkami w górze. Ta pozycja pozwala dzieciom na pełny dostęp do rączek w celu ich samouspokojenia. Zazwyczaj przed snem dzieci ssą palce oraz pocierają policzki, dzięki czemu uspokajają się przed snem. Według badań medycznych dzieci śpią lepiej, jeśli są zdolne do samouspokojenia. Otulacze nie wymagają skomplikowanego owijania, więc każdy może owinąć dziecko przed snem.

Piżamki, śpiworki, otulacze dla dzieci

Otulacze zostały stworzone dla lepszego, bezpieczniejszego oraz dłuższego snu. Przeważnie są przede wszystkim wykonane z bawełny, więc można być pewnym wysokiej jakości. Otulacze zastępują również kocyki, nie ma konieczności dodatkowego nakrywania dziecka. Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych uznał, że są bezpieczne dla zdrowia bioder. Poza tym przedmiot ten jest łatwy w utrzymaniu, ponieważ można go prać w pralce, a potem suszyć w suszarce bębnowej.

Piżamki dla dzieci

Piżamki dla dzieci są zaprojektowane z myślą o aktywnych dzieciach. Specjalnie zaprojektowana piżamka zapewnia duży komfort oraz swobodę w trakcie trwania snu. Jest też dobra do aktywnego spędzania czasu, podczas zabaw z rodzicami. Piżamki dla dzieci mają wbudowane dodatkowe kocyki, aby zapewnić dodatkowe ciepło dzieciom.

Piżamki dla dzieci, są wykonane z bawełny, która jest bardzo przyjemna dla skóry małego dziecka. Piżamki mają pod pachami siateczkę, która zapewnia dodatkowy przepływ powietrza, a dodatkowo kontrolę temperatury. Piżamki dla dzieci zostały stworzone do długiego oraz bezpiecznego snu maluchów.

Śpiworki dla niemowląt 

Śpiworki dla niemowląt zostały zaprojektowane z myślą o maluchach, które lubią mieć więcej miejsca. Śpiworki zapewniają doskonałą wentylację w wyższych temperaturach, dzięki temu dzieci unikają przegrzania. Śpiworki dla dzieci, są bezpieczną alternatywą dla luźnych kocyków. Zapewniają gwarancję, że nie zsuną się w nocy, więc dziecko nie zmarznie.

Śpiworki dla dzieci, nie posiadają rękawków, więc sprawdzą się nawet na gorące dnie. Zmiana pieluszki w tych śpiworkach nie jest też trudna. Śpiworki dla dzieci,  są wykonane przede wszystkim z bawełny.

Zobacz w sklepie dziecięcym: https://www.marko-baby.pl/otulacze-spiworki-pizamki,10017,produkty.html

Mapa strony