W pewnym momencie nadchodzi czas, aby odejść od otulacza wykorzystywanego w pierwszych tygodniach życia maluszka. Wynikać to będzie zapewne z wyrośnięcia dziecka, jak i chęci usamodzielnienia się. Szkrab będzie chciał poznawać świat na własną rękę. Jednym z objawów będzie ciągłe obracanie się podczas snu.  Wiadomym jest, że niemowlę będzie chciało mieć większą swobodę, pozostając tym samym w ciągłym uczuciu wygody oraz bezpieczeństwa. W jaki sposób rozwiązać tę kwestię? 

Otulacze dla dzieci – Większy komfort i swoboda przepisem na spokojną noc.

Z pomocą w rozwikłaniu tego problemu przychodzi Otulacz Przejściowy Transition Bag (50/50)! Ów gadżet jest zdecydowanie najlepszym wyborem, podczas przechodzenia na kolejny stopień samodzielnego snu Twojego dziecka. Pozwala on na zwiększoną swobodę rączki, podczas gdy ta druga wciąż pozostaje otulona, wywołując przy tym poczucie komfortu w maluchu.

W Otulaczu możliwe jest modyfikowanie zakresu swobody. Jeśli zauważysz, że niemowlę w sposób spokojny i wygodny dla niego spędza noc, możesz odpiąć kolejne skrzydełko, w celu oswobodzenia drugiej rączki. Zabieg ten zdecydowanie przyczyni się do zwiększenia wygody Twojej pociechy, a jak wszyscy wiemy, dobrze przespana noc jest składnikiem na moc energii kolejnego dnia.

Rozmiar kluczem do wygody.

Kwestia doboru odpowiedniego rozmiaru otulacza często wydaje się być tematem skomplikowanym, bowiem zależy nam na zmaksymalizowaniu wygody Naszej pociechy. W jaki sposób zatem dobrać rozmiar otulacza dla dziecka? Przede wszystkim nie należy sugerować się wiekiem, gdyż każde niemowlę rozwijać będzie się w innym tempie, osiągając zupełnie indywidualne rozmiary.

Najprostszym sposobem pomagającym w doborze tego sprzętu jest określenie wagi dziecka. Na jej podstawie można w łatwy sposób ustalić, jaki Otulacz będzie idealny dla malucha. Warto wspomnieć, iż producent w swoim zanadrzu oferuje parę wariantów kolorystycznych oraz materiałów o różnej przepuszczalności termicznej (TOG). Jest to świetna opcja dla troskliwych rodziców, chcących, aby ich maluch miał wszystko to co najlepsze.

Mapa strony