Dylematem wielu kobiet jest nadmierne owłosienie. Jest bardzo problematyczne i uciążliwe. Występuje w wielu partiach ciała m.in. twarzy, piersiach czy udach. Kobiety są bardzo krytyczne w stosunku co do siebie, dopatrują się niedoskonałości i cierpią z tego powodu na wiele kompleksów. Najczęściej nadmierne owłosienie spowodowane jest lekami, antykoncepcją czy hormonami. Mimo ogólnej dostępnej depilacji w drogeriach włosy odrastają grubsze niż wcześniej. Taka domowa depilacja zaradzi problemowi tylko na chwilę.

Laser do depilacji – dlaczego warto?

Jedynym rozwiązaniem przypadłości nadmiernego owłosienia jest poddanie się laserowemu zabiegowi usuwania owłosienia. Proces usuwania owłosienia przez laser odbywa się w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, które cenią sobie jakość.

Medika to producent urządzeń kosmetycznych i medycznych w Polsce. Marka Medika była wielokrotnie nagradzana nagrodami m.in. „Polska Jakość 2017”, „Dobra Marka 2018” czy „Inspiracje 2017″. Otrzymała serię nagród i certyfikatów. Jednak nie osiadają na laurach i podnoszą wyżej poprzeczkę. Przy produkcji urządzeń opierają się na ocenie i doświadczeniu polskich specjalistów. Stawiają na gwarancje jakości i nowoczesny design. Urządzenia produkowanie są z najwyższej klasy materiałów, co przenosi się na wysoką jakość produktu. Oferują profesjonalne szkolenia, jak i również opiekę pogwarancyjną.

Czym jest laser diodowy?

Jednym z urządzeń wyprodukowanym przez Medika jest laser diodowy do depilacji. Jest to przełom w usuwaniu zbędnego owłosienia zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Zabieg ten polega na absorbowaniu światła lasera przez mieszek włosowy. Efektownie eliminowane są włosy ciemne, które znajdują się w najwyższej fazie wzrostu. Medika zastosowała najnowszej wiedzy technologicznej, stosując w niektórych urządzeniach kosmetycznych połączenia trzech różnych fal by skutecznie neutralizować zbędne owłosienie już po kilku zabiegach.

Zabiegi przeprowadzone na urządzeniach polskiego producenta nie zagrażąją w żaden sposób na inne tkanki i są absolutnie bezpieczne. Wszystkich potencjalnych klientów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy. Wierzymy w to, że każdy profesjonalny i wykwalifikowany salon kosmetyczny znajdzie, coś odpowiedniego co spełnia kryteria i oczekiwania.

Czytaj więcej na: https://medikapoland.pl/pl/18-lasery-diodowe

Mapa strony