Nowoczesne zabiegi kosmetyczne

Infuzja tlenowa jest nowoczesnym zabiegiem polegającym na odmłodzeniu skóry. Jest to zabieg całkowicie nieinwazyjny podczas którego stosowany jest kwas hialuronowy. Infuzja tlenowa jest zabiegiem w stu procentach skutecznym, a efekty widoczne są zaraz po zakończeniu procesu, toteż szybko staje się coraz bardziej popularną metodą odmładzania naszej skóry.

Jeżeli na naszej skórze, cerze zobaczymy takie zmiany jak: przebarwienie, zwiotczenie lub zniszczenie skóry czy też różnego rodzaju przebarwienia, zmianę kolory na szary i ‚niewyraźny’ czy pojawienie się trądziku – jest to znak, że infuzja tlenowa może być bardzo przydatna w naszym przypadku.

Co warto wiedzieć o zabiegu

Oczywiście jak każdy zabieg, nawet nieinwazyjny, posiada przeciwwskazania, przede wszystkim dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, dla osób posiadających różnego rodzaju stany zapalne skóry, opryszczkę lub alergie skórne. Przed samym zabiegiem naszym obowiązkiem jest również poinformowanie odpowiedzialnego za nas specjalisty o wszelkich problemach zdrowotnych jakie nas dotyczą.

Zabieg ifuzji tlenowej polega na wtłoczeniu tlenu pod ciśnieniem w naszą skórę za pomocą odpowiednio dostosowanego aplikatora. Podczas zabiegu użyty jest kwas hialuronowy oraz ampułka witaminowa dobrana do naszego typu cery. Skutkiem tego jest przenikanie kwasu haluronowego wraz z odżywczymi substancjami głeboko w naszą skórę.

Ile trwa zabieg ifuzji tlenowej

Sam zabieg trwa około 1,5 godziny i jest całkowicie nieinwazyjny oraz bezbolesny. Zaraz po samym zabiegu możemy zauważyć, iż nasza cera wygląda dużo bardziej zdrowo, odżywczo i promiennie niż przed samym zabiegiem. Odzyskanie młodzieńczej, naturalnej cery jest efektem stosowania kwasu hialuronowego.

Zmarszczki zostają spłycone, skóra staje się bardziej gładka – efekt jednokrotnego zabiegu powinien utrzymać się przed 2 tygodnie. Jeżeli zależy nam na długotrwałym efekcie zabieg ten należy stosować regularnie lub wykonanie całej serii zabiegów.

Infuzja tlenowa w Krakowie dostępna jest w renomowanych plackówkach medycyny estetycznej. Jej cena zależna jest od indywidualnych preferencji właścicieli, jednakże zazwyczaj są to kwoty nie różniące się znacząco od siebie.

Mapa strony